Produkt dnia
Ochraniacz na materac
Ochraniacz na materac

Kupujemy ochraniacz na materac

Kupno łóżka to ogromny wydatek dla większości z nas, w końcu jest to element wyposażenia który kosztuje niemałą ilość pieniędzy i może okazać się, że przez dłuższy okres nie będziemy mieli środków na zakup kolejnego łóżka, a tym bardziej materaca, który jak się okazuje często jest w stanie kosztować tyle co sam materac. Z pewnością zastanawiamy się w takim razie, jak powinniśmy chronić nasz materac przed sytuacjami które mogą go zniszczyć.

czytaj całość »
Materac nawierzchniowy
Materac nawierzchniowy

Materac nawierzchniowy - co to takiego ?

Sen jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka, w końcu to on daje się nam regenerować na kolejne dni życia, więc nie możemy go ignorować i warto pielęgnować żeby mieć pewność, że wszystko będzie tak jak powinno. Jeśli mamy jakieś problemy ze snem, mogą pojawić się bardzo duże problemy zdrowotne, a często może się okazać iż będą miały one ogromny wpływ na nasze dalsze życie.

czytaj całość »
Nakładka higieniczna na materac
Nakładka higieniczna na materac

Nakładka higieniczna na materac

Doskonałym przykładem takiego elementu dzięki któremu opieka będzie o wiele łatwiejsza, jest między innymi nakładka higieniczna na materac, dzięki której sprzątanie będzie o wiele łatwiejsze, zwłaszcza jeśli opiekujemy się osobą która nie jest w stanie samodzielnie się poruszać i schodzić z łóżka. Co zyskamy dzięki takiemu rozwiązaniu? Nakładka higieniczna na materac nie przepuszcza wody i innych płynów...

czytaj całość »
Jak samodzielnie wybrać materac
Jak samodzielnie wybrać materac

Decydując się na zakup nowego materaca, ponieważ ten stary zaczyna nam już przeszkadzać, zazwyczaj wydaje nam się, że jest to mało problematyczne zadanie, niestety prawda jest taka, że często wchodząc do sklepu stacjonarnego lub internetowego, który zajmuje się sprzedażą takimi produktami jak materace, stajemy przed ogromnym wyborem i kilkoma rodzajami materaców, przez co automatycznie zatrzymujemy się w dalszych działaniach i nie wiemy co wybrać i co będzie dla nas odpowiednie.

czytaj całość »
Informacje dla naszych klientów

Ponieważ coraz częściej spotykamy się z pytaniem dlaczego nasze materace są dobre ale tanie i dlaczego powinni Państwo wybrać właśnie nasz produkt, postanowiliśmy spróbować Państwu na to pytanie odpowiedzieć... 

czytaj całość »
Materace i zdrowy sen
Materace i zdrowy sen

Materace i zdrowy sen.

Sen w naszym życiu pełni niezmiernie ważną rolę. To przede wszystkim czas relaksu dla naszego ciała i umysłu. Wielu z nas nie przywiązuje do tego wagi, ale prawda jest taka, że sen wpływa na nasz cały dzień. Coraz częściej mówi się o nim także podczas procesów odchudzania. Jakby jednak nie było żyjemy w zabieganym świecie i odpowiednia dawna snu to dziś luksus.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl