Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Nawet jeśli mail nie przyjdzie zamówienie mogło wpłynąć, dlatego jeśli się rozmyślisz proszę o kontakt. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna i wiąże się z obowiązkiem zapłaty przelewem lub u kuriera w zależności od wybranej formy. Rezygnacja z zamówienia musi się odbyć na zasadzie odstąpienia od zakupu czyli rozwiązania umowy zakupu. Jeśli zamówienie zostanie wysłane a klient zrezygnuje, zawsze ma obowiązek pokryć koszty przesyłki zwrotnej. Jeśli odmówi przyjęcia przesyłki koszt zwrotu musi uiścić na nasze konto. 

Przesyłka gratis dotyczy zwykle przedmiotów droższych, większych. Nakładek, materacy. Nie poduszek czy prześcieradeł. Chyba że są kupowane w zestawie. 

 PRZESYŁKA GRATIS DOTYCZY WYSYŁKI FIRMĄ POCZTEX. PRZY WYBORZE TEJ DOSTAWY PRAWIE ZAWSZE NALEŻY SIĘ LICZYĆ Z OPÓŹNIENIEM. Obecnie śledzimy paczki docierają w 1 do czasem 7 dni. 

Termin realizacji podany przy produkcie to czas do momentu wysyłki. Otrzymanie paczki = czas realizacji+ czas dostawy. Paczki od nas zazwyczaj wychodzą w ciągu 2 dni od zamówienia. Reszta to czas doręczenia przez kuriera który może wynosić od 1 dpd i czasem pocztex do 7-8 dni roboczych jeśli wystąpi opóźnienie. Nie wliczamy do tego soboty i niedzieli. Nakładek kokosowych i materacy zwykle nie wysyłamy w piątek, dopiero w poniedziałek. Jeśli zamówią Państwo w środę lub czwartek, wysyłka przypadnie najpewniej w poniedziałek. 

 Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl