Dostawa gratis

PRZESYŁKA WIĘKSZOŚCI NASZYCH PRODUKTÓW JEST DLA PAŃSTWA GRATIS!

 

Przesyłka GRATIS odbywa się za pośrednictwem Firmy POCZTEX. Inni kurierzy oraz pobranie są płatne. Kurier Pocztex może mieć opóźnienia. Obecnie widzimy, że część paczek dociera w 2-4 dni ale zdarzają się pojedyncze przypadki że paczki idą 7 dni i dłużej. Jeśli chcą Państwo mieć pewność otrzymania przesyłki wcześniej radzimy wybrać kuriera dpd. 

 

 

dostawa-w-rulonie-wysyłka w rulonie

 

WYSYŁAMY PACZKI DO WIĘKSZOŚCI KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ M.IN.: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgi, Holandii, Francji. Koszty uzgadniamy indywidualnie, mailowo, ponieważ mogą różnić się koszty w zależności od wymiarów. Przykładowy koszt wysyłki nakładki do UK to 90 zł, do Niemiec 70 zł., do Holandii 90 zł. do Irlandii 150 zł. do Szwecji 150 zł. Zawsze obowiązuje płatność z góry, nie wysyłamy za granicę za pobraniem. 

 

Nasze materace kieszeniowe są bardzo dobrej jakości, a co za tym idzie ciężkie. Przesyłki dużych materacy są wielkogabarytowe dlatego materace są pakowane próżniowo. Po odbiorze proszę ostrożnie i powoli rozpakować materac. Najpierw rozcinając taśmę. Zrobić nacięcie lub rozdarcie w zewnętrznej folii, uważając by nie uszkodzić pokrowca. Dopiero gdy materac spęcznieje proszę zdejmować folię. Materac w ciągu 2-3 godzin jest gotowy do użytku, choć możliwe są drobne zagniecenia i nierówności. Całkowite kształty może odzyskiwać trochę dłużej, zwykle do 72 godzin godzin.

 

Pozostałe materace, nakładki , maty kokosowe, wysyłamy odpowiednie złożone na czas transportu. Po rozpakowaniu potrzebują trochę czasu aby się wyprostować. Można od razu używać, ale pełny rozmiar odzyskają po ok. 36 do 72 h. Ta forma została przez nas sprawdzona, jest bezpieczna dla produktów. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl