Informacje dla naszych klientów

Ponieważ coraz częściej spotykamy się z pytaniem dlaczego nasze materace są dobre, ale tanie i dlaczego powinni Państwo wybrać właśnie nasz produkt, postanowiliśmy spróbować Państwu na to pytanie odpowiedzieć.

Nasze materace są produkcji polskiej. Nie są produkowane masowo, a bardzo indywidualnie, dlatego każdy produkt wykonany jest bardzo dokładnie i starannie. Do produkcji używamy sprawdzonych komponentów, i wiele z nich pochodzi od tych samych producentów u których zaopatrują się wiodące na polskim rynku firmy z materacami.

Ponieważ nasza marka nie jest jeszcze znana tym bardziej zależy nam na tym by nasze materace były naprawdę dobre i klient był zadowolony, aby polecał nas dalej. A i cena musi zachęcać, a nawet intrygować. Dzięki ciężkiej pracy, dbaniu o jakość wykonania i jakość używanych komponentów, chcemy ugruntować swoją pozycję na polskim rynku.

Klienci są przyzwyczajeni do znanych marek, z którymi są osłuchani. Nasza mentalność zwykle mówi nam, że tylko droższy produkt jest lepszy. Tańszy, niby podobny, pewnie jest gorszy.
Naprawdę nic bardziej mylnego. Nie jeśli chodzi o materace, nakładki na materace itd. naszej produkcji.

Mieścimy się w województwie mazowieckim. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby nawet sprawdzić co znajduję się wewnątrz Państwa materaca, możemy to Państwu pokazać. Nie oszukujemy, wkładamy do materacy dokładnie to co jest w opisie, a komponenty są wyselekcjonowane i bardzo dobrej jakości.

Dodatkowo używamy do produkcji tylko wodnych, całkowicie nie szkodliwych klejów. Nasze materace nie muszą być wietrzone klika dni, nim nieprzyjemny zapach zniknie. Tego zapachu po prostu nie ma.

Serdecznie zapraszamy. Służymy profesjonalnym doradztwem.
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

WIESSEN.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl