Materac kieszeniowy

- wykonany jest ze sprężyn kieszeniowych

Każda ze sprężyn zapakowanaMaterace kieszeniowe jest w oddzielną kieszeń. W materacach strefowych kieszeni jest więcej i są różnej wielkości- większe i mniejsze. W materacach kieszeniowych standard wszystkie są tej samej wielkości.

Materac kieszeniowyW materacu kieszeniowym każda sprężyna pracuje indywidualnie i idealnie dopasowuje się do budowy ciała. Obłożony jest wokoło pianką wysoko elastyczną, nie zwykła pianką poliuretanową, przełożony przekładką tapicerską. Wierzchnią warstwę również stanowi bardzo mięsista, pracująca z naszym ciałek pianka wysoko elastyczna. Materac kieszeniowy jest dwustronny. Twardość- średnio twardy-miękki H2. Do każdego materaca możemy dołożyć warstwę kokosa dzięki czemu materac będzie twardszy, zobacz materace kieszeniowo - kokosowe. Wszystkie materace są dwustronne.
Materace kieszeniowe elastic są przeznaczone głównie dla osób lubiących spać na materacach miękkich, dla osób starczych z problemami z kręgosłupem lub stawami, dla dzieci.

Możemy dostosować materac do Państwa preferencji. Materac może mieć twardość H 2 I H 3, H 3 i H 4, H 3 I H 3, lub H 4 i H 4. Aby dobrać materac dla Państwa, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Oznaczenia typu H, są dla firm pójściem na łatwiznę, najważniejsza przy wyborze jest waga i wzrost. Dla osoby która waży 60 kg. materac może być H 3, dla osoby o wadzę 100 kg. ten sam materac będzie już na H 2.

O twardości materaca stanowią warstwy które w nim zastosujemy. Przede wszystkim warstwa kokosa. W następnej kolejności warstwa pianki wysoko elastycznej.Materac kokosowy

Materac kieszeniowy - warstwa kokosa

Do materacy kieszeniowych dołożyliśmy warstwę kokosa nie tylko by je utwardzić, ale posiada ona znakomite właściwości termiczne i zapewnia lepszą cyrkulacje powietrza. Mata ta również przedłuża żywotność materaca, usztywniając go. Ma również właściwości zdrowotne.

WAŻNE! Przy wyborze materaca korzystajmy z pomocy osób które mają doświadczenie. To nie jest najważniejsze czy materac posiada najwięcej warstw, najwięcej sprężyn itp. Nie zawsze to co dla jednej osoby będzie idealne, sprawdzi się też u nas. Przy wyborze materaca ZAWSZE bierzemy pod uwagę wagę naszego ciała, ewentualnie pomocniczo wzrost.

Pokrowce materacy pikowane są włóknem klimatycznym, a więc są samo wentylujące, antyalergiczne. Mają suwak wszyty z 3 stron materaca, co znacznie ułatwia zdejmowanie. Można je prać w 40 stopniach co powoduje, że Państwa materac przez lata zachowa czystość i świeżość. Tkanina z której został wykonany jest bardzo dobrej jakości, mocna i wytrzymała, a zarazem delikatna i miła w dotyku. 

W ofercie posiadamy bardzo wygodny Materac kieszeniowy Exclusive Gold

Zobacz także nasze Materace Kieszeniowo KokosoweMaterac kieszeniowy i jego zalety | Materac kieszeniowy - jak wybrać najlepszy materac | Materac kieszeniowy - Porady

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl