Materac kieszeniowy

- wykonany jest z tzw.  sprężyn kieszeniowych

Są to więc w dalszym ciągu materace sprężynowe,  ale zastosowano w nich lepszą technologie, która eliminuje kilka wad starszych modeli ze zwykłych sprężyn bonellowych. Każda ze sprężyn zapakowanaMaterac kieszeniowy jest w oddzielną kieszeń. W materacach strefowych kieszeni jest więcej i są różnej wielkości- większe i mniejsze. W materacach kieszeniowych standard wszystkie są tej samej wielkości.

Materac kieszeniowyW materacu kieszeniowym każda sprężyna pracuje indywidualnie i idealnie dopasowuje się do budowy ciała. Przy dwóch osobach o różnej wadze, jest to pomoc by nie było efektu spadania na siebie. Obłożony jest wokoło pianką elastyczną, nie zwykła pianką poliuretanową, przełożony przekładką tapicerską. Wierzchnią warstwę również stanowi bardzo mięsista, pracująca z naszym ciałek pianka elastyczna. Materac kieszeniowy jest dwustronny. Twardość- średnio twardy H3 lub miękki H2. Do każdego materaca możemy dołożyć warstwę kokosa dzięki czemu materac będzie twardszy, czyli H4 ewentualnie bardzo twardy czyli H5. Wszystkie materace są dwustronne.
Materace kieszeniowe elastic są przeznaczone głównie dla osób lubiących spać na materacach miękkich, dla osób starszych z problemami z kręgosłupem lub stawami, dla dzieci.

Możemy dostosować materac do Państwa preferencji. Materac może mieć twardość H 2 I H 3, H 3 i H 4, H 3 I H 3, lub H 4 i H 4 lub H5. Aby dobrać materac dla Państwa, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Oznaczenia typu H, są dla firm pójściem na łatwiznę, najważniejsza przy wyborze jest waga i wzrost. Dla osoby która waży 60 kg. materac może być H 3, dla osoby o wadzę 100 kg. ten sam materac będzie już H 2.

O twardości materaca stanowią warstwy które w nim zastosujemy. Przede wszystkim warstwa kokosa. W następnej kolejności warstwa pianki elastycznej.Materac kieszeniowy z warstwą kokosa

Materac kieszeniowy - warstwa kokosa

Do materacy kieszeniowych dołożyliśmy warstwę kokosa nie tylko by je utwardzić, ale posiada ona znakomite właściwości termiczne i zapewnia lepszą cyrkulacje powietrza. Mata ta również przedłuża żywotność materaca, usztywniając go. Ma również właściwości zdrowotne.

WAŻNE! Przy wyborze materaca korzystajmy z pomocy osób które mają doświadczenie. To nie jest najważniejsze czy materac posiada najwięcej warstw, najwięcej sprężyn itp. Nie zawsze to co dla jednej osoby będzie idealne, sprawdzi się też u nas. Przy wyborze materaca ZAWSZE bierzemy pod uwagę wagę naszego ciała, ewentualnie pomocniczo wzrost.

Pokrowce materacy pikowane są włóknem klimatycznym, a więc są samo wentylujące, antyalergiczne. Mają suwak wszyty z 3 stron materaca, co znacznie ułatwia zdejmowanie. Można je prać w 40 stopniach co powoduje, że Państwa materac przez lata zachowa czystość i świeżość. Tkanina z której został wykonany jest bardzo dobrej jakości, mocna i wytrzymała, a zarazem delikatna i miła w dotyku. 


Materac kieszeniowy i jego zalety | Materac kieszeniowy - jak wybrać najlepszy materac | Materace i zdrowy sen

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl