Satysfakcja z zakupu materaca - na co zwracać uwagę.
Satysfakcja z zakupu materaca - na co zwracać uwagę.

Zakup nowego materaca

I w końcu stało się. Po wielu wizytach w sklepie. Po wielu próbach i leżeniu na wielu materacach udało się. W końcu wybraliśmy ten, który idealnie nam odpowiada. Nasz materac kieszeniowy kokosowy z warstwą pianki. Właściwa twardość, odpowiednie podparcie dla pleców, idealne dopasowanie do ciała. Zabraliśmy do domu, położyliśmy na łóżku i zaczęliśmy używać. Noce mijały nam bardzo dobrze. Aż tu nagle...

Zaczynamy odczuwać dyskomfort. Wstajemy z lekkim bólem pleców. Czasem trudno nam się zgiąć lub wyprostować od razu. Co się stało? Zapłaciliśmy tyle pieniędzy. Leżeliśmy na nim tyle razy. Spaliśmy kilka nocy. Było dobrze. Co więc tak naprawdę się stało?

Nasz ekspert, który nieustannie spotyka się z tym problemem, kiedy to dzwoni do niego rozczarowany klient odpowiada. Zakup w sklepie stacjonarnym, nawet po wielu próbach nie gwarantuje nam, że wybierzemy dobrze. Nowy materac bardzo często w sklepie zachowuje się zupełnie inaczej niż ten który zabierzemy do domu i zaczniemy używać. Jeśli materac kieszeniowy poza warstwą z maty kokosowej będzie zawierał piankę termo elastyczną, w domu okaże się znacznie miększy niż w sklepie. Dlaczego? W sklepie jesteśmy często dobrze ubrani, nie wydzielamy też tak dużego ciepła jak w domu podczas snu, jak również temperatura w sklepie jest znacznie mniejsza niż ta u nas w domu. Uważajmy więc przy zakupach i korzystajmy z porad fachowców. Zapytajmy kilku i sprawdźmy czy ich opinie się potwierdzają. Pamiętajmy, że przy wyborze materaca każdy doradca powinien dobierać go pod wzrost i wagę, a nie tylko pod kątem tego co w danej chwili jest modne i popularne, bo nowości mają na celu przyciągnąć klienta, rzadko kiedy są tak dobre jak się o nich mówi.

Ale co teraz? Przecież my już kupiliśmy materac. Okazuje się, że nie możemy go już oddać ani wymienić. Czy jesteśmy na straconej pozycji. Czeka nas męczarnia, bóle pleców, źle przespane noce. Nie, nie musi być tak źle. Trudno, nie raz zdarza nam się w życiu źle wybrać. Uratowanie naszego materaca, a nawet naszego obecnego życia. Tak, życia, poważnie brzmi, ale chodzi tu o jakoś naszego życia. Jest możliwe dzięki produktowi, który ma różne nazwy: nakładka na materac, toper, materac nawierzchniowy, top materac. Wszystkie te produkty są do siebie podobne, używa się tylko różnego nazewnictwa. Teraz tylko trzeba wybrać: nakładka utwardzająca czy nakładka zmiękczająca. Powinniśmy to wiedzieć. Jednym czynnikiem może być ból pleców, jeśli boli na dole i nie możemy po wstaniu z łóżka wyprostować się, spanie było za miękkie, jeśli nie możemy się zgiąć, było za twarde.

Znamy się na swojej pracy. Od wielu lat dobieramy klientom materace i żaden z nich nie był rozczarowany zakupem. Od wielu lat też pomagamy Państwu jeśli źle wybrali Państwo materac. Mogą Państwo sami spróbować na podstawie opisów wybrać z wielu naszych nakładek na materace, czy materacy nawierzchniowych. Jeśli nie są Państwo pewni zapraszam do kontaktu.

Jeśli przeczytali Państwo ten artykuł na szczęście przed zakupem materaca kieszeniowego czy materaca kokosowego, również zapraszamy do kontaktu. A na pewno dobierzemy go dla Państwa.

Zobacz także - ochraniacz na materac

 

Przykładowe opinie naszych klientów o nakładkach:

Marlena 26 grudnia 2016

Witam, nakładkę na materac kupiłam ok. miesiąc temu. Jestem z niego bardzo zadowolona, komfort spania

jest rewelacyjny, nie budzę się już z bólem kręgosłupa jak wcześniej, nakładkę położyłam na poprzedni materac, który był zdecydowanie za miękki. Teraz jest super. Polecam ten produkt znajomym. Pozdrawiam


Halina14 czerwca 2017

Produkt doskonały jakościowo, w pełni zgodny z opisem, zakupiony dla celów skorygowania powierzchni starego materaca, którego sprężyny były już wyraźnie wyczuwalne, co stanowiło spory dyskomfort dla osoby z chorym kręgosłupem. Nakładka w pełni rozwiązuje problem, czyniąc powierzchnię wygodną i odpowiednio utwardzoną, a to przekłada się na oczekiwany komfort. Na szczególną uwagę zasługuje również jakość obsługi klienta w sklepie – poprosiłam o dostosowanie wymiaru nakładki do materaca i pilną realizację, co spotkało się z tak samo dużym zrozumieniem, co profesjonalizmem, a realizacja zamówienia, pomimo niestandardowego wymiaru, odbyła się w tej sytuacji natychmiastowo. Doradztwo także na fachowym i zarazem bardzo ludzkim poziomie. Gorąco polecam!


Joanna 22 czerwca 2017

Nakładka zakupiona w celu utwardzenia materaca, który okazał się zbyt miękki, przez co plecy bolały każdego poranka. Rzeczywiście jakość spania się poprawiła, powierzchnia jest utwardzona. Zastanawiałam się którą nakładkę wybrać 4cm czy 6cm, ostatecznie zdecydowałam o 4 i nie żałuję. Przesyłka szybka, towar zgodny z opisem, dobrze wykonany pokrowiec. Polecam!


Przykładowe opinie naszych klientów o naszych materacach:

Katarzyna Szwed
2 listopada 2016

Powiedzmy, że w skali 0 - 10, gdzie 0 to bez sensu a 10 to super. Materac - 10, nie chce mi się z łóżka wstawać. Kontakt i pomoc ze strony firmy - 1000. Takiej obsługi, kontaktu, pomocy, tak miłej i profesjonalnej już dawno nie spotkałam. Polecam w 100 %


Danusia
17 marca 2017

Czy jest to materac wysokiej klasy? TAK Praktycznie niezniszczalny? Czas pokaże ;-) Dla osób wymagających? Zdecydowanie tak A do tego: - niesamowicie wygodny, - naprawdę twardy (w pierwsze noce wydawał się nawet zbyt twardy, po kilku dniach jest ok), - solidny i wysoki (uwaga przy zakupie prześcieradła, bo nie wszystkie pasują), ... i ma zdecydowanie zbyt duże pole grawitacyjne (żart!), gdyż bardzo ciężko się opuszcza łóżko. A do tego wszystkiego kontakt ze Sprzedawcą na medal, rewelacyjny czas realizacji , pomoc i pełen profesjonalizm. Zalecam jego zakup, jeśli cenisz sobie dobry, a przede wszystkim zdrowy sen.

 

 

Wszystkie przedstawione na blogu informacje, stanowią jedynie prywatne opinie autorów bloga i mają one charakter wyłącznie ogólny i informacyjny, oraz nie są one jakimikolwiek poradnikami, ani nie stanowią jakichkolwiek rekomendacji dla ich czytelników. Autor bloga i publikacji nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystywanie treści prezentowanych na blogu do prywatnych celów i działań czytelników. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl