Nakładka na materac - zastosowanie

Nakładka na materac.

Wybraliśmy w sklepie materac. Kładliśmy się na nim, radziliśmy się sprzedawców, no i jest, nasz wymarzony, wcale nie tani, z wyższej półki, z wieloma warstwami, z wieloma strefami, materac kieszeniowy. Śpimy na nim kilka nocy i...okazuje się nie wygodny. Materac, który miał być dla nas idealny, jest stanowczo za miękki. Nagle wstając rano z łóżka, trudno mi się wyprostować. Plecy są sztywne i bolą. I co teraz...
Niestety w sklepie najprawdopodobniej materaca już nie przyjmą. 
Jak wspomnieliśmy poprzednio jest pewne rozwiązanie. Mogą Państwo zakupić utwardzającą nakładkę na materac lub materac nawierzchniowy. Jest kilka opcji tej nakładki do wyboru. I jest też kilka dodatkowych zalet tego koniecznego w Państwa sytuacji zakupu.

nakładka na materac

Nakładki - różne rodzaje...

Nakładka w pokrowcu cienkim z warstwą włókniny wysoko puszystej, nakładka w pokrowcu grubym, pikowanym i najbardziej ekskluzywna z trzech nakładka z warstwą pianki wysoko elastycznej. Wszystkie wspomniane nakładki mają te same zadanie. Różnica pomiędzy dwoma pierwszymi to pokrowiec, dobry i lepszy. Jak również wyjątkowy komfort, który uzyskamy stosując nakładkę trzecią z pianką wysoko elastyczną. 
Jeśli natomiast historia z zakupem materaca kończy się tym, iż wstajemy rano i nie możemy się zgiąć, to znaczy że materac okazał się dla nas za twardy, możemy zastosować nakładkę zmiękczającą z pianki wysoko elastycznej. Ta również dostępna jest w różnych wariantach estetycznych, w różnych pokrowcach i różnych grubościach. 
Jeśli jednak mieliśmy to szczęście, że nasz zakup okazał się trafiony, materac jest wygodny, czy to znaczy, że nie potrzebujemy już nic.
No w zasadzie tak.
Ale czy nie chcemy by ten udany zakup dłużej pozostał ładny, czysty, zadbany i nie zniszczony. Właśnie do tego służą nakładki lub też cienkie ochraniacze higieniczne. Zabezpieczają materac przed uszkodzeniami mechanicznymi, przed zabrudzeniami itp.
Dlatego nawet jeśli należymy do grona szczęśliwców, którzy trafili dobrze z wyborem materaca, to warto ten zakup zabezpieczyć by służył nam długie lata. To tylko kilka rozwiązań, nasz doradca służy fachową poradą.

Wszystkie przedstawione na blogu informacje, stanowią jedynie prywatne opinie autorów bloga i mają one charakter wyłącznie ogólny i informacyjny oraz nie są one jakimikolwiek poradnikami ani nie stanowią żadnych rekomendacji. Autor bloga i publikacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystywanie treści prezentowanych na blogu do prywatnych celów i działań czytelników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl