Nakładka na materac - zastosowanie

Nakładka na materac.

Wybraliśmy w sklepie materac. Kładliśmy się na nim, radziliśmy się sprzedawców, no i jest, nasz wymarzony, wcale nie tani, z wyższej półki, z wieloma warstwami, z wieloma strefami, materac kieszeniowy. Śpimy na nim kilka nocy i...okazuje się nie wygodny. Materac, który miał być dla nas idealny, jest stanowczo za miękki. Nagle wstając rano z łóżka, trudno mi się wyprostować. Plecy są sztywne i bolą. I co teraz...
Niestety w sklepie najprawdopodobniej materaca już nie przyjmą. 
Jak wspomnieliśmy poprzednio jest pewne rozwiązanie. Mogą Państwo zakupić utwardzającą nakładkę na materac lub materac nawierzchniowy. Jest kilka opcji tej nakładki do wyboru. I jest też kilka dodatkowych zalet tego koniecznego w Państwa sytuacji zakupu.

nakładka na materac

Nakładki - różne rodzaje...

Nakładka w pokrowcu cienkim z warstwą włókniny wysoko puszystej, nakładka w pokrowcu grubym, pikowanym i najbardziej ekskluzywna z trzech nakładka z warstwą pianki wysoko elastycznej. Wszystkie wspomniane nakładki mają te same zadanie. Różnica pomiędzy dwoma pierwszymi to pokrowiec, dobry i lepszy. Jak również wyjątkowy komfort, który uzyskamy stosując nakładkę trzecią z pianką wysoko elastyczną. 
Jeśli natomiast historia z zakupem materaca kończy się tym, iż wstajemy rano i nie możemy się zgiąć, to znaczy że materac okazał się dla nas za twardy, możemy zastosować nakładkę zmiękczającą z pianki wysoko elastycznej. Ta również dostępna jest w różnych wariantach estetycznych, w różnych pokrowcach i różnych grubościach. 
Jeśli jednak mieliśmy to szczęście, że nasz zakup okazał się trafiony, materac jest wygodny, czy to znaczy, że nie potrzebujemy już nic.
No w zasadzie tak.
Ale czy nie chcemy by ten udany zakup dłużej pozostał ładny, czysty, zadbany i nie zniszczony. Właśnie do tego służą nakładki lub też cienkie ochraniacze higieniczne. Zabezpieczają materac przed uszkodzeniami mechanicznymi, przed zabrudzeniami itp.
Dlatego nawet jeśli należymy do grona szczęśliwców, którzy trafili dobrze z wyborem materaca, to warto ten zakup zabezpieczyć by służył nam długie lata. To tylko kilka rozwiązań, nasz doradca służy fachową poradą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl