Produkt dnia
WYPRZEDAŻ H2/H3 KOKOS ELASTIC STRETCH 7 STREF
WYPRZEDAŻ H2/H3 KOKOS ELASTIC STRETCH 7 STREF
385,00 zł 313,01 zł
Materac multi pocket OPTIMUM H3/H4 20 cm.
Materac multi pocket OPTIMUM H3/H4 20 cm.
399,00 zł 324,39 zł

Wszystkie przedstawione na blogu informacje, stanowią jedynie prywatne opinie autorów bloga i mają one charakter wyłącznie ogólny i informacyjny oraz nie są one jakimikolwiek poradnikami ani nie stanowią żadnych rekomendacji. Autor bloga i publikacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystywanie treści prezentowanych na blogu do prywatnych celów i działań czytelników.

Materac kieszeniowy sprężynowy - nasze porady

Materac kieszeniowy sprężynowy - nasze porady.

Ostatnio coraz częściej spotykam się z tym, że  klient jest negatywnie nastawiony do materaca kieszeniowego sprężynowego. Zupełnie niepotrzebnie. Otóż jest to spowodowane, nie tym, że materace te są złe, ale tym, że ktoś, kto z Państwem ten materac wybierał, lub Państwu go sprzedawał, źle doradził.
Sam wkład materaca kieszeniowego, sprężynowego 7 stref jest wkładem dość miękkim. Tak, od tego są te strefy, za które w końcu płacimy. One mają odpowiednio pracować, w więc muszą mieć swoją miękkość. Dalej, o twardości materaca decydują warstwy, grubość, dodatki- takie jak np. kokos.

Zobacz nasz MATERAC KIESZENIOWY 23 CM. H4 KOKOS EXCLUSIVE GOLD

I CO JUŻ ZUPEŁNIE NAJWAŻNIEJSZE- WAGA CIAŁA!

Nie bójmy się o niej mówić. I drogie Panie, nie zaniżajmy :)
Ważymy 75 kilogramów i tyle mówmy. Ważymy 90, też mówimy. Te 10 kilogramów naprawdę ma tu znaczenie. Nasze plecy będą wdzięczne.
A jeśli nie tylko może nam pomóc waga, równie ważny może być wzrost. Bo przecież, osoba o wzroście 160 cm.,  często może ważyć tyle samo co ta o wzroście 180 cm.  ale bardzo szczupła. Zauważmy, że w tych dwóch przypadkach, ciężar ciała na materacu, będzie się rozkładał zupełnie inaczej.

Materac kieszeniowy 7 stref

Materac kieszeniowy sprężynowy 7 stref jest naprawdę rewelacyjnym produktem dla osoby o wadze, ok. 50-70, kg. i dla takiej osoby będzie on materacem średnio twardym, bardzo wygodnym. Dla osoby, która waży więcej, jeśli chcemy by, był miał taką samą twardość, tj. średnio twardy i naprawdę wygodny, dokładamy matę kokosową i na to piankę. My oferujemy wysoko elastyczną. Z testów i doświadczeń, ta wypadła najkorzystniej dla wszystkich grup i przyznam, dla mnie osobiście też.

Sprawdź nasz MATERAC KIESZENIOWO KOKOSOWY 19 CM H4 7 STREF EXCLUSIVE ELASTICMoja rada! Kupując materac, nie najważniejsza jest cena, opis, reklama, ale doradztwo. Materac musi być bardzo indywidualnie dobrany do NASZYCH potrzeb. Jeden mankament, nawet centymetrowa warstwa, może zdecydować o naszym życiu. Ponieważ to czy dobrze się wysypiamy, decyduje prawie o wszystkim...
Zapoznaj się z naszą ofertą

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl