Nakładka higieniczna na materac

Jak sama nazwa wskazuje nakładki higieniczne na materac używamy przede wszystkim dla zachowania lepszej higieny. Jednak nasze nakładki posiadają też pewną grubość, a więc w pewnym stopniu mogą też poprawić trochę komfort snu, czy odświeżyć zużyty już materac.

Nakładka higieniczna na materac posiada pokrowiec, który może być zdejmowany do prania i można go prać w temperaturze do 60 stopni c.

Jak możemy zamocować nakładkę? Nakładkę higieniczną mocujemy na naszym materacu za pomocą grubych, rozciągliwych gumek. Możemy też ją zdjąć, złożyć i schować do pojemnika na pościel czy szafy. Możemy też zabierać ją ze sobą w podróż. 

Nakładka higieniczna na materac ma swoje niewątpliwe walory, gdyż przede wszystkim znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie chcemy dopuścić do rozwoju bakterii oraz zabezpieczyć swój materac przed zabrudzeniem. Większość nakładek jest na tyle elastyczna, że możemy je zabierać ze sobą w podróż, możemy zwinąć ją w rulon, związać i zapakować ze sobą.

Podsumowując nakładki używamy aby:

  • ochronić materac przed zabrudzeniem
  • zabezpieczyć przed uszkodzeniem materaca czy pokrowca
  • podnieść komfort snu na zużytym już materacu
  • nakładka może także podwyższyć nasz materac, w przypadku jeśli jest on za niski

Nakładka higieniczna ma wszyte w każdym z 4 rogów gumki, co pozwala utrzymać nakładkę w stabilnej pozycji i zapobiega przesuwaniu się jej podczas użytkowania.

W przypadku gdy nasz materac jest już przez dłuższy okres czasu używany lub po prostu jest zbyt twardy, lecz nie chcielibyśmy go jeszcze wymieniać na nowy, nakładka może podnieść komfort spania na takim materacu. Jeśli materac jest za niski, nakładka może go trochę podwyższyć.

Przeczytaj więcej o nakładkach higienicznych

 

 

Nakładka higieniczna miękka 2,5 cm.

Nakładka higieniczna miękka 2,5  cm.
Nakładka higieniczna miękka 2,5 cm.

Nakładka zmiękczająca, elastyczna i pracująca z naszym ciałem. W bardzo estetycznym pikowanym jednostronnie pokrowcu.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 84,00 zł (netto: 68,29 zł )

Nakładka higieniczna wodoodporna 160 g/m2

Nakładka higieniczna wodoodporna 160 g/m2
Nakładka higieniczna wodoodporna 160 g/m2

Rozmiar proszę wybrać suwakiem.

Uniwersalność, można go wykorzystywać w: domach, szpitalach, hotelach, hospicjach, gabinetach kosmetycznych, gabinetach dentystycznych, żłobkach, przedszkolach i wiele innych...

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 33,00 zł (netto: 26,83 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl