Nakładka higieniczna na materac

Jak sama nazwa wskazuje nakładki higieniczne używamy przede wszystkim dla zachowania lepszej higieny. Jednak nasze nakładki posiadają też pewną grubość, a więc w pewnym stopniu mogą też poprawić trochę komfort snu czy odświeżyć zużyty już materac. Pokrowiec nakładki jest zdejmowany do prania. Można go prać w temperaturze do 60 stopni c. Nakładkę higieniczną mocujemy na naszym materacu za pomocą grubych, rozciągliwych gumek. Możemy też ją zdjąć, złożyć i schować do pojemnika na pościel czy szafy. Możemy też zabierać ją ze sobą w podróż. 

Nakładka higieniczna ma swoje niewątpliwe walory, gdyż przede wszystkim znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie chcemy dopuścić do rozwoju bakterii oraz zabezpieczyć swój materac przed zabrudzeniem. Większość nakładek jest na tyle elastyczna, że możemy je zabierać ze sobą w podróż,możemy zwinąć ją w rulon, związać i zapakować ze sobą.

Podsumowując nakładki używamy aby:

  • ochronić materac przed zabrudzeniem
  • zabezpieczyć przed uszkodzeniem materaca czy pokrowca
  • podnieść komfort snu na zużytym już materacu
  • nakładka może także podwyższyć nasz materac, w przypadku jeśli jest on za niski

Nakładka higieniczna na materac ma wszyte w każdym z 4 rogów gumki, co pozwala utrzymać nakładkę w stabilnej pozycji i zapobiega przesuwaniu się jej podczas użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl